• شرایط گارانتی محصولات سان اسپورت ایران

 

به اطلاع مشتریان عزیز می رساند که محصولات سان اسپورت ایران، اصل(اورجینال) و دارای گارانتی، طبق ضوابط شرکت تولید کننده می باشد. یکی از اصلی ترین حمایت سان اسپورت ایران از مشتریان عزیز، در اختیار قرار دادن گارانتی(وارانتی) محصولات به صورت تمام و کمال می باشد. لذا خواهشمند است در صورت تمایل به استفاده از گارانتی محصولات، موارد ذیل را مورد توجه قرار دهید. در صورت برآورده نشدن موارد زیر گارانتی محصولات به مشتری تعلق نخواهد گرفت:

  • کارت گارنتی را از فروشنده محصول بخواهید. جهت صادر شدن کارت گارانتی، نام و نام خانوادگی مشتری، شماره تماس، آدرس، شماره فاکتور، تاریخ خرید، مدل و سریال کالا در سیستم ثبت می گردد. لطفاً جهت ثبت اطلاعات خویش، با فروشنده همکاری لازم را مبذول بفرمایید.
  • ممکن است 5 ای 7 روز کاری جهت صادر شدن کارت گارانتی زمان نیاز باشد. لطفا تا صادر شدن کارت گارانتی، شکیبا باشید.
  • در صورت استفاده از گارانتی محصولات، حتما باید کارت گارانتی همراه با محصول برای سان اسپورت ایران ارسال گردد. در غیر این صورت کالا شامل گارانتی محسوب نمی گردد.

 

  • گارانتی کلاه و پوشاک اعم از تی شرت، سوئیشرت و …

 

در صورتی که سایز پوشاک مورد تایید مشتری نباشد، تا 24 ساعت پس از دریافت، هم برای خریداران تهران وهم شهرستان ها، مهلت اطلاع دادن به سان اسپورت ایران جهت تعویض سایز یا مرجوع کالا می باشد. بدیهی است بعد ازگذشت 24 ساعت از مهلت تست کالا به هیچ عنوان تعویض یا عودت نمی گردد.  لازم به ذکر است تگ و بسته بندی محصولات باید همراه با کالا باشد، در غیر اینصورت کالا جهت تعویض یا عودت پذیرفته نمی شود. همچنین هزینه عودت کالا و ارسال مجدد تعویض کالا بر عهده مشتری می باشد.

هرگونه رنگ پریدگی، پاره شدن، از سایز اولیه خارج شدن و دیگر موارد مشابه که شامل استفاده از محصول می باشد، شامل گارانتی نخواهد بود.هرگونه زدگی، نخ کش شدن و یا مشابه نبودن با عکس کالای خریداری شده فقط تا 24  ساعت پس از رسیدن محصول به خریدار قابل پیگیری و یا عودت می باشد.

 

  • گارانتی عینک های آفتابی، محافظ و ورزشی

 

کلیه عینک ها، به مدت 6 ماه از زمان خریداری شده با کارت گارانتی سان اسپورت ایران ارائه می گردد. از مواردی که شامل گارانتی نمی گردد می توان به شکستگی لنز یا فریم، رنگ پریدگی، از دست رفتن فرم اصلی عینک به خاطر گرمای زیاد، خط و خش و مشکلات حین استفاده از عینک اشاره کرد. هرگونه موارد گارانتی بعد از ارسال کالا توسط مشتری و کارشناسی شرکت سازنده و سان اسپورت ایران خواهد بود. این پروسه ممکن است 7 تا 10  روز کاری به طول بیانجامد. لازم به ذکر است هزینه ارسال کالا جهت عودت و یا کارشناسی با مشتری می باشد. درصورت تائید گارانتی توسط سان اسپرت ایران، کالای معیوب با کالا جدید تعویض خواهد شد.

 

  • گارانتی راکت های پدل نوکس

 

کلیه راکت های پدل به مدت 6 ما از زمان خرید دارای گارانتی می باشند. جهت استفاده از گارانتی، خریدار راکت را به همراه کارت گارانتی برای سان اسپورت ارسال و پس از تهیه عکس و مستندات و گزارش خرابی توسط تیم سان اسپورت ایران، موارد تهیه شده برای شرکت اصلی سازنده ( نوکس اسپانیا) ارسال و پس از تائید یا عدم تائید گارانتی، به اطلاع مشتری رسیده خواهد شد.

این پروسه 7 تا 10 روز کاری به طول خواهد انجامید. در صورت گارانتی راکت، همان راکت با همان مشخصات و مدل که خریدار از قبل خریداری کرده بوده به ایشان تحویل می گردد.در صورت موجود نبودن راکت، به خریدار پس تایید گارانتی اطلاع داده و زمان انتظار جهت تامین راکت از طرف سان اسپورت ایران اعلام می گردد. همچنین در صورت موجود نبودن راکت، خریدار می تواند راکت های موجود هم رده یا بالاتر را انتخاب و مابه التفاوت قیمت را پرداخت نماید.

تمامیه راکت ها فقط 24 ساعت زمان چک کردن را دارا می باشد. و در صورت گزارش خرابی خارج از 24 ساعت از طرف سان اسپورت ایران پذیرفته نخواهد شد.

در صورتیکه مسجل شود هرگونه خرابی، شکستگی، ترک و دیگر مشکلات توسط مشتری پیش آمده باشد، اعم از زدن راکت به زمین، فنس یا لت های زمین، از طرف سان اسپورت ایران شامل گارانتی نخواهد شد.