بلاگ

انواع بند عینک

انواع بند عینک

بند عینک سالیان زیادی است که مورد استفاده قرار میگیرد، اما امروزه به خاطر تنوع بالا و زیبایی طرح ها رواج بسیار زیادی پیدا کرده است. بند عینک ها به عنوان یک اکسسوری بسیار جذاب شناخته می شوند که برای هر سن و جنسیتی مناسب می باشند.

بند عینک استفاده از عینک های طبی و یا آفتابی را برای شما راحت تر میکند، در واقع هدف اصلی ساخت بند عینک این است که افرادی که حواس پرتی دارند و یا ساعت های زیادی در پارت های مختلف مجبور به استفاده از عینک هستند، و یا ورزشکارانی که در تحرک زیاد هستند همواره عینکشان را همراه خود داشته باشند.

خیلی از افراد فکر میکنند بند عینک ها جنبه تزیینی و زیبایی دارند اما اینطور نیست. بلکه بند عینک برای محافظت از عینک شما طراحی و ساخته شده است. کسانی که شغل های پر مشغله دارند ممکن است مدام عینک خود را گم کنند و یا در جایی بگذارند که به فرم و یا عدسی عینک آسیب وارد شود. حتی افرادی که عادت به گذاشتن عینک بالای سر خود و یا روی چانه دارند، این کار باعث میشود دسته های عینک از حالت اصلی خود بازتر شده و یا بشکند پس استفاده از بند عینک میتواند محافظ خوبی برای عینک شما باشد.

همچنین ورزشکاران هنگام کوهنوردی، دویدن ، دوچرخه سواری و ……. با استفاده از بند عینک میتوانند به راحتی تمرینات خود را انجام دهند بدون اینکه عینکشان به روی زمین بیافتد و آسیب ببیند.

انواع بند عینک:

    1. بند عینک های زینتی: این نوع بند عینک ها بیش تر جنبه زینتی دارند و از انواع وسایل زینتی مانند مهره، مروارید، نگین، پولک و … در ساخت آن ها استفاده می شود. مزیت این بند عینک ها زیبایی ویژه  آن هاست که توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است.

معایب بند عینک های زینتی: به دلیل استفاده از وسایل تزئینی وزن سنگین تری دارند. برخی از افراد ممکن است به مواد سازنده آنها حساسیت داشته باشند. به دلیل استفاده مهره ، نگین و ……. ممکنه است به لباس شما گیر کند و باعث آسیب به لباستان شود. و البته به دلیل استفاده از برخی وسایل زینتی در این نوع بند عینک ها قیمت آنها سنبت به انواع دیگر بند عینک بیشتر میباشد.

2. بند عینک های اسپرت: این نوع بند عینک ها از جنس پارچه، چرم، پلی استر، نئوپرن و … ساخته می شوند. ظاهر این بند عینک ها تزئینات خاصی ندارد و فقط جنبه کاربردی دارند.

مزیت بند عینک های اسپرت: وزن سبک و استفاده راحت. معمولا از مواد محکمی ساخته می شوند و طول عمر بالاتری دارند. از جنس مواد حساسیت زا ساخته نمی شوند و قیمت مناسبی دارند.

این نوع بند عینک ها هنگام استفاده درهم پیچیده نمی شوند.

 

 

 

بند عینک های برند Neev ساخته شده از نئوپرن، نرم و ضد حساسیت و قابل شستشو هستند . شما میتوانید بیش از 100 طرح متنوع از این بند عینک ها رو داخل سان اسپرت با قیمت مناسب خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *